+420 555 537 300 vakbruntal@vakbruntal.cz
Vyberte stránku

Objednávka

SLUŽEB

Online Formulář

Pole označené hvězdičkou jsou povinné

ano

ano
oprava vodovodní přípojkyvýměna vodovodní přípojkyzrušení vodovodní přípojkypřemístění vodoměrumontáž vodoměrudemontáž vodoměruvýměna poškozeného vodoměruvyhledávání skrytých úniků vodyvytyčení vodovodních sítívýkopové práce strojnívýkopové práce ručníčištění kanalizacejiné
Odesláním tohoto formuláře objednatel prohlašuje, že online objednávku služeb sjednal dobrovolně a že se seznámil s podmínkami provedení prací. Zároveň se zavazuje zaplatit společnosti VaK Bruntál a.s. za provedené práce, na které bude zhotovitelem vystavena faktura se splatností 14 dní ode dne jejího vystavení. Objednatel také souhlasí se zpracováním osobních údajů.

Nedaří se vám odeslat online formulář, nebo z jakéhokoliv důvodu nechcete online formulář vyplňovat ? Zkuste naši novinku – Interaktivní PDF Formulář. Stačí jej vyplnit, vytisknout nebo stáhnout do vašeho počítače, tabletu či telefonu a poslat jej emailem kdykoliv později. Také jej můžete zaslat poštou nebo doručit osobně na naše Zákaznické Oddělení. Stačí kliknout na odkaz „Interaktivní PDF Formulář“ níže.

Interaktivní PDF FormulářNovinka