+420 555 537 300 vakbruntal@vakbruntal.cz
Vyberte stránku

Objednávka

SLUŽEB

Tento online formulář slouží k vytvoření objednávky nebo poptávky našich služeb. Pole označené hvězdičkou (*) a doplněné názvem “vyžadováno” je nutné vyplnit. Zároveň je povinné odsouhlasení s podmínkami služby. V opačném případě nelze objednávku realizovat a formulář nebude možné odeslat. Děkujeme za pochopení. Po úspěšném odeslání na vaši kontaktní emailovou adresu obdržíte potvrzení o objednávce. Tu najdete vygenerovanou v PDF dokumentu v příloze emailu. V co nejkratší době objednávku zpracujeme a budeme Vás kontaktovat.

OBJEDNÁVKA / POPTÁVKA - Online formulář


ADRESA BYDLIŠTĚ / SÍDLO FIRMY


FAKTURAČNÍ ADRESA


IDENTIFIKAČNÍ ÚDAJE


PLATEBNÍ ÚDAJE


PŘEDMĚT OBJEDNÁVKY


Zaškrtněte alespoň jednu možnost, pokud není obsažena, zaškrtněte políčko "Jiný předmět objednávky" a popište jej v dalším textovém poli.

Odesláním tohoto formuláře prohlašujete, že jste online objednávku služeb sjednal(a) dobrovolně a že jste se seznámil(a) s ceníkem provedení prací. Cena za provedené práce Vám bude účtována podle platného ceníku společnosti, v případě rozsáhlejších prací bude zpracována samostatná kalkulace ceny, která Vám bude předložena k odsouhlasení. Zároveň potvrzujete, že souhlasíte se zpracováním osobních údajů.